SC/APC Simplex Fiber Optic Loopback

Lus piav qhia luv luv:

● Tsis tshua muaj ntxig poob, Siab rov qab poob

● Cov neeg siv khoom zoo, compact loj

● PVC lossis LSZH Jacket

● PC/UPC/APC polish

● Zoo exchangeability thiab repeatability

● Ua raws li Telcordia GR-326-CORE Specification

● 100% functionally tested guaranteeing kev ua tau zoo thiab kev ncaj ncees

● Tau tshaj Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM, thiab Gigabit Ethernet

● Cov fiber ntau G657.A1, G657.A2 tuaj yeem xaiv.0.9mm los yog 2.0mm


Product Detail

Khoom cim npe

Nta

Fiber Optic Loop rov qab modules kuj hu ua optical voj rov qab adapters.

Fiber Optic Loop rov qab yog tsim los muab kev tshaj tawm ntawm rov qab thaj rau lub teeb liab fiber ntau.

Feem ntau nws yog siv rau fiber ntau optic daim ntawv thov kev soj ntsuam los yog network restorations.

Rau cov ntawv thov kev sim, lub teeb liab loopback yog siv los kuaj xyuas qhov teeb meem.

Xa ib lub voj rov qab mus rau cov cuab yeej siv network, ib zaug ib zaug, yog ib qho txheej txheem rau kev cais qhov teeb meem.

Zoo ib yam li thaj cords, fiber ntau optic voj rov qab tuaj yeem ua nrog ntau hom tsho thiab kab kab, thiab lawv tuaj yeem ua tau nrog qhov sib txawv thiab ntev.

Fiber optic voj rov qab yog nrog cov qauv tsim, thiab lawv ua raws li Ethernet ceev, fiber ntau channel, ATM thiab Gigabit Ethernet.

Peb kuj muab kev cai sib dhos raufiber optic voj rov qab.Cov hom fiber ntau optic rov qab yog: SC fiber optic voj nraub qaum, FC fiber optic voj nraub qaum, LC fiber optic voj nraub qaum, MT-RJ fiber optic voj rov qab.

Fiber Optic Loop rov qabCables, uas yog nrog sib txawv connectors xws li ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ thiab lwm yam

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

Daim ntawv thov

Cov khoom siv sib txuas

Loopback rau lub network

Cheebtsam kuaj

Tsis muaj

Tib hom

Multimode

OM3 10 G

Hom Connector

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

Hom kab

Simplex kab

Jacket Xim   

Daj

LOS YOG / GY / PP / BL

Aqua

BN/RD/PK/WH

Insertion poob

≤0.1dB

≤ 0.2dB

≤ 0.2dB

Rov Los Los

≥50dB (UPC)

/

/

Exchangeability

≤ 0.2dB

≤ 0.2dB

≤ 0.2dB

Rov ua dua (500 matings)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

Tensile zog

≥ 5 kg

Ua haujlwm kub

-20 ~ + 70ºC

Cia Kub

-40 ~ + 70ºC


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb

    Cov khoom qeb