Sab Hauv Tsev Fiber Patch Cord

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM Fiber Optic Patch qaum

    FIBER OPTIC PATCH CORD-MM (OM2, OM3, OM4)

    Patch qaum yog fiber ntau optic cable siv los txuas ib lub cuab yeej mus rau lwm qhov rau kev teeb tsa.Feem ntau, muaj 4 hom connector: FC / SC / LC / ST.. 2 hom ferrule: PC, UPC.

    FC stands rau Fixed Connection.Nws yog tsau los ntawm txoj kev threaded chim vaj tse.FC connectors feem ntau yog tsim nrog ib lub vaj tsev hlau thiab yog npib tsib xee-plated.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D Fiber Optic Patch qaum

    Patch qaum yog fiber ntau optic cable siv los txuas ib lub cuab yeej mus rau lwm qhov rau kev teeb tsa.Nquag, muaj 4 hom txuas: FC / SC / LC / ST.. 3 hom ferrule: PC, UPC, APC ...

    FC stands rau Fixed Connection.Nws yog tsau los ntawm txoj kev threaded chim vaj tse.FC connectors feem ntau yog tsim nrog ib lub vaj tsev hlau thiab yog npib tsib xee-plated.