3.0mm G652D Fiber Optic Patch qaum

Lus piav qhia luv luv:

Patch qaum yog fiber ntau optic cable siv los txuas ib lub cuab yeej mus rau lwm qhov rau kev teeb tsa.Nquag, muaj 4 hom txuas: FC / SC / LC / ST.. 3 hom ferrule: PC, UPC, APC ...

FC stands rau Fixed Connection.Nws yog tsau los ntawm txoj kev threaded chim vaj tse.FC connectors feem ntau yog tsim nrog ib lub vaj tsev hlau thiab yog npib tsib xee-plated.


Product Detail

Khoom cim npe

Patch qaum yog fiber ntau optic cable siv los txuas ib lub cuab yeej mus rau lwm qhov rau kev teeb tsa.Nquag, muaj 4 hom txuas: FC / SC / LC / ST.. 3 hom ferrule: PC, UPC, APC ...

FC stands rau Fixed Connection.Nws yog tsau los ntawm txoj kev threaded chim vaj tse.FC connectors feem ntau yog tsim nrog ib lub vaj tsev hlau thiab yog npib tsib xee-plated.

FC Connectors…

Fiber Optic Patch cord09

SC stands rau Subscriber Connector- lub hom phiaj dav dav thawb / rub style connector.Nws yog ib lub square, snap-in connector latches nrog yooj yim thawb-rub cov lus tsa suab thiab yog keyed.

SC Connectors…

Fiber Optic Patch cord08

LC patch cord yog fiber ntau optic cable siv los txuas ib lub cuab yeej mus rau lwm qhov rau kev teeb tsa.LC stands rau Lucent Connector.Nws yog ib daim ntawv me me-qhov tseem ceeb fiber ntau optic connector, ib nrab ntawm qhov loj ntawm SC.

LC Connectors…

Fiber Optic Patch cord00

ST stands rau Ncaj Tip- ib qho kev tso tawm ceev bayonet style connector.ST connectors yog cylindrical nrog twist xauv coupling.Lawv yog cov hom kev thawb-hauv thiab twist

ST Connectors…

Fiber Optic Patch cord010

PC sawv cev rau Kev Tiv Thaiv Lub Cev.Nrog lub PC txuas, ob lub fibers sib ntsib raws li lawv ua nrog lub tiaj tus txuas, tab sis lub ntsej muag kawg yog polished kom me ntsis nkhaus los yog kheej kheej.Qhov no tshem tawm qhov sib txawv ntawm huab cua thiab yuam cov fibers rau hauv kev sib cuag

Fiber Optic Patch cord011

UPC sawv cev rau Ultra Physical Contact.Lub ntsej muag kawg yog muab txuas ntxiv polishing rau lub ntsej muag zoo dua.Cov khoom sib txuas no feem ntau siv hauv digital, CATV, thiab xov tooj.

Fiber Optic Patch cord012

Nta

Ua raws li IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, tus qauv

Tsawg insertion poob, siab rov qab poob

High ntom kev sib txuas, yooj yim rau kev khiav lag luam

Siab credibility thiab stability

Zoo nyob rau hauv repeatability thiab exchangeability

Daim ntawv thov

Cov khoom siv kuaj

FTTX + LAN

Optical fiber ntau CATV

Optical kev sib txuas lus system

Kev sib txuas lus

Specification

1. Tight-buffered Cable Specification
Profile Saib:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Fiber Parameter

Yam khoom PARAMETER
Fiber hom G.652D
Hom Field Diameter 1310nm ua 9.2 ib+0.4
1 550nm 10.4+0.8 ua
Cladding Txoj kab uas hla 125.0 Nws+1.0 ua
Cladding Tsis-Circularity <= 1.0%
Core-Cladding Concentricity yuam kev <=0.6 hli
Txheej Dia 242+7
Txheej Tsis-Circularity <=6.0 ua
Cladding-Coating Concentricity yuam kev <=12.0 Nws
Cable Cutoff Wavelength <=1260
Dispersion Coefficient 1310nm ua <= 3.0 ps/(nm*km)
1 550nm <=18ps/(nm*km)
Zero dispersion wavelength 1302 nm <= ƛo <= 1322nm
Zero dispersion Slope 0.091 ps / (nm * km) ceev
Polarization Hom Dispersion (PMD) PMD Ntau tus neeg fiber ntau <=0.2 ps/
PMD Tsim Txuas Tus Nqi <=0.08 ps/
Attenuation (max.) 1310nm ua <= 0.36 db/km
1 550nm <= 0.22 db/km

3. Cable Parameters

Yam khoom PARAMETER
Sab nraud kab Sab nraud 0.9 / 2.0 / 3.0mm yeem
Khoom siv PVC
Xim Txiv kab ntxwv
Sab hauv kab Sab nraud 0.9mm nruj buffer
Khoom siv PVC
Xim Dawb (SX) Dawb & Txiv kab ntxwv (DX)
Kev tiv thaiv Yooj yim 100 N
Duplex 200 N
Lub sijhawm tshuaj 500
Ua haujlwm kub -20 ~ + 60
Cia Kub -20 ~ + 60

4. Connector Specification

Yam khoom PARAMETER
Hom Connector LC/UPC(APC), SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.xaiv tau
Fiber hom Ib hom, G.652.D
Ua haujlwm wavelength 1310, 1550 nm
Ntsuas wavelength 1310, 1550 nm
Insertion poob <=0.2db(PC & UPC) <=0.3db (APC)
Rov Los Los > = 50db(PC & UPC).> = 60Db (APC)
Rov ua dua <=0.1
Hloov pauv tau <=0.2dB
Durability <=0.2dB
Fiber Length 1m, 2m .... txhua qhov ntev yeem xaiv.
Ntev thiab kam rau ua 10 cm
Ua haujlwm kub -40C ~ +85C
Cia Kub -40C ~ +85C

5. Duab rau siv

5.Image for reference


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb